KONST / Litografier / Färglitografi 12113074
nr 1211 3074
Färglitografi
efter Pablo Picasso, Signerad i plåten, Mor med barn, 1963. Motivet: 50x39
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:02:08
700 kr
900 kr
1.000 kr
22 okt